Masivní podlahy RealFloor

Podlahy REAL FLOOR zahrnují masivní dřevěné podlahy z ušlechtilých exotických dřevin až po dřeviny jehličnaté. Teak, Merbau , Palisandr stejně jako dub, jasan, modřín, borovice a smrk jsou podlahy, které slouží díky svému masivnímu provedení opravdu po generace.
Vezměte v úvahu, že se rozhodujete o podlahách z masivu a masivní dřevo má velkou různorodost barev. Počínaje u světlých hnědavě žlutých odstínů až po tmavočervené - hnědé barvy. Právě tato hra barev způsobuje to, že masivní podlahy působí živě. U masivu je nutné u některých dřevin počítat i s bělí, která má světlou barvu a je ostře rozpoznatelná od jádrového dřeva. Suky jsou vyjádřením pravosti masivního dřeva.
Vezměte prosím také v úvahu, že i přes pečlivý výběr se třídění může až do 5% celkového množství odchylovat od nejbližšího vyššího nebo nejbližšího nižšího stupně třídění.
Podlahy REAL FLOOR jsou převážně dodávány bez povrchové úpravy. Vyzdvihnout pravost a krásu masivního dřeva můžete povrchovou úpravou OSMO.
Ať již v bezbarvém nebo barevném provedení získáte pravé dřevo s přírodním nátěrem na bázi přírodních dorůstajících surovin.

realfloor-cenik.png, 6,6kB realfloor-katalog.png, 7,0kB


velikost PDF souboru je cca 4 MB.

Vhodné k lepení celoplošně

K lepení doporučujeme lepidla značky SIKA - ceník ZDE.
Pro menší plochy lze aplikovat zubovou stěrkou lepidlo T45 a nebo SikaBond T2 (nově XtremFIX).
Pro větší plochy lze zapůjčit aplikátor lepidel a aplikovat lepidlo T52 FC.

Velké vzorky na prodejně Zlín

podlahy-showroom-zlin.jpg, 75kB