Masivní podlahy FeelWood

Masivní podlahy FeelWood, to je životní styl, ze kterého vyzařuje pohoda, teplo a harmonie. Nejde o okázalost, ale o pocity a sympatie, jež ve vás dřevěná podlaha vyvolá. Už od nepaměti víme, že přírodní materiály jsou pro člověka to nejlepší, jsou alfou a omegou našeho bytí. Obklopte se dřevem a poznejte všechny jeho výhody. Dopřejte si podlahu, kterou vyjádříte svůj životní styl a postoj.
Co lahodí oku, lahodí i duši. Krása dřeva je nezaměnitelná a nenapodobitelná. Je charakteristická svými letokruhy, paprsky, suky a zabarvením. Žádné prkno masivní podlahy FeelWood není stejné, každé je originál. Každé má za sebou jiný příběh, který si spolu s ním přinesete do svého domova.
Vsaďte na pocit
Při výběru nové podlahy byste se měli rozhodovat především pomocí svých smyslů. Dřevěná podlaha je příjemná na dotek, můžete vnímat její strukturu a teplo, díky kterému odhodíte bačkory a zamilujete si chůzi naboso. Teplý povrch podlahy zásadně ovlivňuje vnímání celého interiéru, který vám bude najednou připadat útulnější a intimnější. Masivní podlaha vás uchvátí také svou vůní. Připomene vám, jak blízko k přírodě se ocitáte. Dřevěná podlaha je investicí na celý život, stane se věrným společníkem, který nevypoví svou službu ani po dlouhých desítkách let.

feelwood-cenik.png, 7,3kB feelwood-katalog.png, 7,4kB


velikost PDF souboru je cca 4 MB.

Výhody masivní podlahy FeelWood:

Vhodné k lepení celoplošně

K lepení doporučujeme lepidla značky SIKA - ceník ZDE.
Pro menší plochy lze aplikovat zubovou stěrkou lepidlo T45 a nebo SikaBond T2 (nově XtremFIX).
Pro větší plochy lze zapůjčit aplikátor lepidel a aplikovat lepidlo T52 FC.
Podlahy lze také kotvit sponkama:
feelwood-kotveni1.jpg, 10kB feelwood-kotveni2.jpg, 6,3kB
Sponky jsou určeny pro podlahy o šíři 137 mm a 135 mm.

Velké vzorky na prodejně Zlín

podlahy-showroom-zlin-feelwood.jpg, 71kB