oboustranna-palubka-19mm.png, 159kB -->
Dřevoprodej s tradicí
Naše pobočky:

Prodejna #1 - Zlín
tř. 3. května 910
Zlín Malenovice
tel.: 603 430 818
stasa@stasa.cz
Otevírací doba Zlín
Po - Pá : 8:00 - 17:00
So : 8:00 - 11:00
Ne + svátky : zavřeno
Prodejna #2 - Ostrožská
Lhotská 772
Ostrožská nová Ves
tel.: 777 330 818
onv@stasa.cz
Otevírací doba Ostrožská
Po - Pá : 8:00 - 12:00 > 13:00 - 17:00
So : 8:00 - 11:00
Ne + svátky : zavřeno

Třívrstvé podlahy masiv EKOWOOD

Podlahy EKOWOOD jsou rozděleny do Kolekce klidných dřevin, Výběr z exotiky a Kolekce Fine Season.
Kolekce klidných dřevin jsou klidné a barevně vyvážené podlahy z tvrdého dřeva dodávající nenucenou eleganci jakékoli místnosti. V této kolekci naleznete zejména dřevinu dub v několika provedeních optického zpracování a v mnoha barevných odstínech, včetně dubových podlah bez povrchové úpravy, které si v případě Vašeho individuálních požadavku můžete barevně ztvárnit přesně na míru odpovídající Vašemu cítění. Kromě dubu zahrnuje tato kolekce i buk, jasan a ořech americký.
Výběr z exotiky představuje krásné druhy dřeva z tropických lesů, které Vašemu domovu dodají teplý, příjemně okouzlující půvab. Naleznete zde podlahy z doussie, teaku barmského a merbau.
Kolekce Fine Season nabízí nevyzpytatelný nádech a umožňuje Vám vnést hravost do Vašeho obytného prostoru. Jemně proplétané pásky z kanadského javoru, merbau společně s třešní a kempasem, nebo americký ořech či jasan nebo třešeň. To je kolekce pro výrazný moderní interiér.

ekowood-cenik.png, 8,0kB ekowood-katalog.png, 7,4kB


velikost PDF souboru je cca 4 MB.

Výhody podlah EKOWOOD

ekowood-vyhody.png, 148kB

Velké vzorky na prodejně Zlín

podlahy-showroom-zlin.jpg, 75kB
www.drevene-palubky.cz - dřevoprodej Uherské Hradiště, Ostrožská nová Ves, Hodonín.
Prodej na Jižní Moravě - palubky, OSB desky. Palubky na podlahu, na fasádu a i na stěny. Konstrukční hranoly KVH a lepené BSH hranoly. Nátěry na dřevo - Flügger, Osmo, Impranal, Junckers. Vnitřní dveře, podlahy plovoucí, vinylové a dřevěné. Možnost rozvozu zboží, poradentsví. Zásilkový obchod - eshop. Lišty a laťky ze dřeva. Plotovky a terasy.
To vše je Staša.
Doporučujeme: Autodíly - KM Kroměříž, váš dodavatel autodílů a autokosmetiky
Drevene-palubky vytvořil a spravuje: Ondřej Klhůfek - ondrovo.net 2007-2018, Copyright, práva vyhrazena pro: Tomáš Staša 2018
ico-domu.png, 1,5kBDOMŮ |  ico-tisk.png, 1,5kBTISK této stránky |  ico-fb.png, 1,1kBFACEBOOK Staša |  ico-twitter.png, 1,3kBTWITTER Staša |  Vrátit se nahoru ↑