Dřevoprodej s tradicí
Naše pobočky:

Prodejna #1 - Otrokovice
Letiště 1578, budova 59
Otrokovice Moravan
tel.: 603 430 818
stasa@stasa.cz
Otevírací doba Otrokovice
Po - Pá : 8:00 - 17:00
So : 8:00 - 11:00
Ne + svátky : zavřeno
Možno platit kartou a hotově.
Prodejna #2 - Ostrožská
Lhotská 772
Ostrožská nová Ves
tel.: 777 330 818
onv@stasa.cz
Otevírací doba Ostrožská
Po - Pá : 8:00 - 12:00 > 13:00 - 17:00
So : 7:00 - 10:00 Ne + svátky : zavřeno
Možno platit kartou a hotově.

Žebříky, platformy a doplňky WERNER

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu,výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Probíhá změna ceníku. Děkuji za pochopení. Staša

doplnky-lock-in-werner.jpeg, 15kB pracovni platforma werner.jpg, 16kB prodlouzeni-zebriku-werner.jpeg, 10kB schudky-stafle-werner.jpeg, 12kB

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví. Ochota prozkoumat nové trhy,přijímat příležitosti a vždy hledět do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktům. Pokud jde o práci v těch nejnáročnějších podmínkách má Werner rekord.
Výrobky Werner si znovu a znovu získaly jméno ve světě.Poskytují profesionálnímu uživateli řešení při práci ve výškách, o kterých jsou uživatelé přesvědčeni, že jim mohou věřit. Výrobky, které je prostě nezklamou. To není náhoda. K výrobě produktů a dohledu nad celým výrobním procesem jsou používány pouze materiály nejvyšší kvality – od začátku do konce. V době, kdy se k vám dostane, získáte jeden z nejbezpečnějších a nejspolehlivějších produktů postaveného pro práci v nejnáročnějších prostředích. Výrobky Werner jsou známé v celém oboru svou robustností a dlouhodobou spolehlivostí. Proto jsme rádi, že se výrobky Werner zaručují proti vadám v materiálech a zpracování a proto také nosí razítko potvrzující, že byly testovány podle požadovaných norem.
Váš Werner – záruka kvality.
Značka Werner je již synonymem pro bezpečnost, produktivitu a kvalitu. Značka Werner je hrda na schopnost zůstat v popředí průmyslových inovací. Neustále hledá nové způsoby, jak posunout hranice ve vývoji a vyvinout nová a ještě lepší řešení. Neustálé investice do nových technologií a trhů zvyšují standardy ještě více. Udržují pozici světového žebříčku a preferovaný výběr pro profesionály z celého světa.
Pokud hledáte nejlepší řešení při práci ve výškách, jedno jméno stojí nad všemi ostatními – Werner –
Největší výrobce žebříků na světě, nabízí vynikající řadu kvalitních produktů, které zcela jednoduše zvyšují bezpečnost, kvalitu a výkon na jinou úroveň.
Máme na výběr
Vše od nášlapných žebříků, kombinovaných žebříků a prodlužovacích žebříků po pracovní platformy, mobilní věže a jiné doplňky. S řadami, které jsou k dispozici v sklolaminátové konstrukci a hliníkové, splní speciální potřeby trhu s elektrickým, malířským a dekoračním průmyslem plus špičkové výrobní a výzkumné zařízení zaměřené na vývoj produktových inovací v budoucnosti.
Máme kvalitu
Ve společnosti Werner nabízejí největší sortiment. Ujišťujeme se, že jsou také nejlepší řešení pro vás. Všechny výrobky jsou testovány a vyráběny v souladu s nejpřísnějšími normami, aby bylo zajištěno, že poskytují nejlepší výkon ve své třídě, trvanlivost a bezpečnost. Všechny žebříky k vám přicházejí s vnitřním klidem – zárukou 25 let.

Tomáš Staša - dřevoprodej
Dřevěné palubky máme skladem.
Dřevoprodej s prodejnou v Otrokovicích a Ostrožské Nové Vsi.
© Copyright, práva vyhrazena pro: Tomáš Staša® 2024. Vytvořil a spravuje tento web: Ondřej Klhůfek 2007-2024
UPOZORNĚNÍ: 22.12.2023 AŽ 1.1.2024 OBĚ POBOČKY ZAVŘENY.| 🌍 Náš eshop |  🏠 ÚVOD |  🖨️TISK této stránky |  ✔Instagram Staša |  ✔FACEBOOK Staša |  Vrátit se nahoru ↑