Kontakt - prodejny

Naše pobočky:

Prodejna #1 - Otrokovice Moravan
Letiště 1578, budova 59 (naproti Barumu)
765 02 Otrokovice

mobil: 603 430 818
stasa@stasa.cz

Otevírací doba Otrokovice
Po - Pá : 8:00 - 17:00
So : 8:00 - 11:00
Ne + svátky : zavřeno

Poloha pobočka Otrokovice

Prodejna #2 - Ostrožská nová Ves
Lhotská 951 (areál bývalého družstva, směr Ostrožská lhota)
687 22 Ostrožská nová Ves

mobil: 777 330 818
onv@stasa.cz

Otevírací doba Ostrožská
Po - Pá : 8:00 - 12:00 > 13:00 - 17:00
So : 7:00 - 10:00
Ne + svátky : zavřeno

Poloha pobočka Ostrožská N. Ves
Fakturační údaje:
Tomáš Staša
Na Kapli 1622
763 61, Napajedla
IČ: 42618118
DIČ: CZ6410031507
O nás

Firma Palubky Tomáš Staša se začala zabývat prodejem palubek, osb desek a dřevařského materiálu v roce 1999. Zpočátku měla firma prodejnu ve Otrokovících v Prštném. Později, v souvislosti se zvyšujícím se obratem a prodejem palubek, prostory přestaly vyhovovat a začátkem roku 2003 byla prodejna přemístěna do areálu firmy ElektroSystém, kde jsme byli do roku 2021. Od konce roku 2021 jsme na nové adrese v Otrokovících, areál Moravanu - přesun z Malenovic. V roce 2013 jsme pro Vás otevřeli novou prodejnu a sklad palubek, OSB desek a dalšího materiálu v Ostrožské nové Vsi v areálu družstva na ulici Lhotská.

V současné době se naše firma řadí mezi největší prodejce palubek a dřevařského materiálu ve Zlínském a Jihomoravském kraji.

V naší prodejně Vám na více jak 3000 m2 kromě všech běžných profilů obkladových palubek a podlahových palubek (palubky klasik, palubky tatran, palubky softline, valašský profil na fasádu, blockhaus aj.) nabízíme ukončovací lišty k palubkám, lazůrovací laky na palubky a osb desky, štětce, hřebíky, vruty. Dále v naší prodejně můžete zakoupit vodovzdorné dřevoštěpkové desky OSB (Orient Strand Board), parapetní desky s nosem, laminátové plovoucí podlahy Kronotex, dřevěné masivní podlahy, smrkové palubkové dveře či masivní borovicové interiérové dveře v desítkách typů a další dřevařské výrobky za velmi příznivé ceny.

Palubky Tomáš Staša Vám neustále nabízí nový a nový sortiment, přidáváme položky a zkvalitňujeme služby. Můžete se těšit na nabídku vinylových podlah mFloor. Speciálních vrutů SK, HBS a 2010 Rapi Tec a také nabídku kování, úhelníků a podobně.

Většinu nabízeného zboží máme skladem, takže si je můžete vybrat a ihned odvést. A Vám, kteří nemáte možnost dopravy, rádi vybrané zboží doručíme až do domu našimi auty.

Doufáme, že Vás naše nabídka zaujme a těšíme se na Vaší návštěvu a dlouhodobou spolupráci.

Palubky - krásný a příjemný materiál pro Váš byt a dům.

Firma Tomáš Staša nabízí,
palubky pro rekonstrukci Vašeho bydlení, či rekreační chaty a podobně. Máte po zimě či po velké vodě poškozené dřevěné prvky? Vyměňte je za nové.
Pro budování a opravy stěn či podlah a stropů ze dřeva prodáváme i OSB desky s pero drážkou či bez pero drážky a palubky obkladové a podlahové. Pro nosné části nabízíme konstruknčí hranoly KVH a pohledové hranoly BSH, smrkové a sušené. Pro jejich kotvení zakupte kvalitní vruty RapiTec a z kompletní nabídky kotvících prvků jako jsou pásoviny, úhelníky, styčníkové desky, třmeny a patky si vybere každý.
Pro ošetření dřevěných ploch zakupte kvalitní výrobky Flügger a OSMO Color.

Vítejte v našem dřevoprodeji

Vašem spolehlivém partnerovi pro kvalitní dřevěné materiály!

Nabídka

  1. Stavební Dřevo:

    Pro vaše stavební potřeby nabízíme špičkové stavební dřevo, které splňuje nejvyšší standardy odolnosti a trvanlivosti. S naším sortimentem můžete být jistí, že vaše stavba bude stát na pevných základech.

  2. Dřevěné Obklady:

    Navrhněte svůj interiér nebo exteriér s našimi kvalitními dřevěnými obklady. Poskytujeme různé druhy dřeva a stylové možnosti, aby vaše prostředí odráželo vaši osobnost.

  3. Zahrada a Terasy:

    Udělejte ze své zahrady nebo terasy místo k relaxaci s naším sortimentem dřeva pro venkovní použití. Od odolných terasových prken po elegantní zahradní nábytek - máme to, co potřebujete.

Proč vybrat nás

Nakupujte u nás a přeměňte své nápady na realitu s kvalitním dřevem od spolehlivého partnera. Prozkoumejte naši širokou nabídku ještě dnes!